جنبش یک میلیون امضا: (روایتی از درون)/ نوشین احمدی خراسانی
نسرین ستوده: حکم حبس برای فعالان حقوق زنان خلاف اصل آزادی عقیده و بیان است
جمعي از فعالان زن استان گيلان به لايحه‌ي حمايت از خانواده اعتراض کردند
دو سالگی کمپین در رشت
دومین سالرزو کمپین یک میلیون امضاء
اصفهان ، میزبان جمعی از فعالین حقوق زنان
اضافه شدن امضای دکتر نادیه العلی به کمپین
فیلترینگ مجدد سایت مدرسه فمینیسیتی و دیگر سایت های کمپین
دومین کارگاه « آموزش مقابله با خشونت خانگی»
آغاز به كار وبلاگ كمپيني ها در ايلام
فیلترینگ گسترده رسانه های کمپین یک میلیون امضاء
راه اندازی وبلاگ زنان شهرستان آمل، رسانه ای دیگر در کمپین
وبلاگ جمعی از داوطلبان کمپین یک میلیون امضاء در زابل راه اندازی شد
برگزاری اولین کارگاه خانواده برابر و سومین کارگاه کمپین در یزد
برگزاری پنجمین کارگاه آموزشی کمپین در کرج
راه اندازی وبلاگ فعالان کمپین یک میلیون امضا در کرج
آغاز به کار وبلاگ کمپین در مشهد، قبرس و کویت


      اخبار کمپین....  
 

آغاز به کار وبلاگ کمپین در مشهد، قبرس و کویت


وبلاگی جدید توسط فعالان کمپین یک میلیون امضاء در مشهد راه اندازی شد. عنوان این وبلاگ «دست نوشته های جمعی از فعالین زنان مشهد» است.

هدف از تاسیس این وبلاگ، بهره مندی از نظرات، تجربیات و اطلاعات فعالان مسائل زنان عنوان شده است. در بخش «درباره ما»، درباره نحوه کار این وبلاگ گروهی توضیح داده شده است.

مطالب وبلاگ فعالان کمپین یک میلیون امضاء در مشهد، در سه بخش دسته بندی شده است. بخش «مقالات» مربوط به نوشته هایی نظری، تحلیلی و… می شود. بخش «اخبار» به خبرهای ویژه ای که در مجموعه اتفاق می افتد مثل اعلامیه کارگاه های آموزشی و برنامه های ویژه دیگر و یا گزارش آنها اختصاص دارد. و در نهایت، بخش «روایات و ناگفته ها» به مسائلی همچون تجربیات شخصی، دیده های جالب و قابل بازگویی، نظرات و نگرش های فعالان کمپین می پردازد.

برای آشنایی بیشتر و همکاری با این وبلاگ می توانید، با آدرس پست الکترونیک زیر تماس بگیرد:

[email protected]

همچنین، وبلاگ دیگری با عنوان «کمپین یک میلیون امضا در قبرس»، نیز آغاز به کار کرد.

در این وبلاگ، درباره کمپین یک میلیون امضاء توضیح داده شده است و در بخش هایی مانند «هدف کمپین»، «کمپین چیست؟»، و «کمپین کجاست؟» چگونگی همکاری با کمپین تشریح شده است.

به تازگی جمعی از ایرانیان مقیم کویت نیز به کمپین یک میلیون امضا پیوسته اند. آنها با آغاز به کار خود، وبلاگ کمپین یک میلیون امضا در کویت را برای اطلاع رسانی درباره فعالیت های کنشگران کمپین در کویت راه اندازی کردند.

در فراخوان گشایش کمپین در کویت می خوانید که «با گسترش فعالیتهای موازی با بیداری و آگاهی زنان ایران که بارزترین این فعالیتها در کمپین یک میلیون امضا متجلی میشود ایرانیان مقیم کویت نیز برای عقب نماندن از قافله پشتیبانی از زنان و درخواستهای حق بجانب و مسالمت آمیز آنان بصورتی شگفت انگیز از فعالان کمپین یک میلیون امضا در این کشور استقبال کردند. این استقبال نه تنها شامل زنان بود بلکه مردان نیز در امضا کردن فرمهای مخصوص کمپین که تلاشی مسالمت آمیز و قانونی جهت رفع تبعیض و ایجاد بستری از برابری در میان شهروندان ایران زمین است درنگی به خود راه ندادند که این خود نشانه سطح بالای فکری و فرهنگی جامعه بخصوص نوین ایران است.اضافه بر ایرانیان مقیم کویت بومیان این کشور و دیگر ملیتهای مقیم در این کشور نیز از این طرح استقبال کرده و زن ایرانی را بدلیل سطح بالای آگاهی و شجاعت مورد ستایش قرار دادند.»

برای آشنایی بیشتر و همکاری با این وبلاگ می توانید، با آدرس پست الکترونیک زیر تماس بگیرید:
[email protected] تماس بگیرید.
بازگشت به سایت مدرسه فمینیستی

    تماس با ما    درباره ما    مدرسه فمینیستی    اخبار کمپین    اسناد کمپین    مقالات کمپین    پرونده هاي مدافعان حقوق برابر    کمپین یک میلیون امضا چیست؟