صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

هرگونه همكاري با اتباع خارجي جرم است

29 مهر 1387

خبرگزاري فارس: دفتر امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداري آذربايجان شرقي هشدار داد: هرگونه همكاري اتباع ايراني در اسكان، ازدواج و اشتغال غيرقانوني اتباع خارجي جرم تلقي شده و طبق قانون با آنان برخورد مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، اين دفتر امروز با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد: هرگونه ازدواج غيرقانوني دختران ايراني با اتباع خارجي به خصوص اتباع افغاني و عراقي جرم تلقي شده و بر اساس قانون با آنان برخورد خواهد شد.
در اين اطلاعيه آمده است: اخيراً عده‌اي از اتباع خارجي با تصور اينكه با ازدواج شرعي و غيررسمي مي‌توانند براي كار و اقامت در كشور پروانه بگيرند، اقدام به ازدواج غيرقانوني مي‌نمايند كه اين عمل ضمن جرم بودن، مشكلات عديده‌اي را براي دختران و خانواده‌هاي آنان به وجود مي‌آورد.
در اين اطلاعيه، عدم برخورداري از حمايت قانون، نداشتن شناسنامه ايراني و كارت براي فرزندان، خروج از كشور و عدم ارايه هرگونه خدمات به همسران و فرزندانشان از جمله عواقب چنين ازدواج‌هايي اعلام شده است.
دفتر امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداري آذربايجان شرقي از خانواده‌هاي ساكن در اين استان درخواست كرده است تا قبل از هرگونه اقدامي موضوع را با اين دفتر در ميان بگذارند تا دچار مشكلات ناخواسته نشوند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان