صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

دادگاه چهار تن از اعضای کمپین یک میلیون امضاء به تعویق افتاد

5 آبان 1387

مدرسه فمینیستی: امروز 5 آبان ، ناهید کشاورز، محبوبه حسین زاده ، سعیده امین و سارا امینیان برای جلسه رسیدگی به پرونده 13 فروردین سال گذشته ( 1386) در دادگاه انقلاب حاضر شدند. نسرین ستوده به عنوان وکیل این پرونده همراه با موکلان خویش در دادگاه حضور یافت.

اما دادگاه به دلیل عدم حضور رئیس دادگاه به تعویق افتاد و تاریخ بعدی هشتم بهمن ماه تعیین شد. نسرین ستوده در گفتگو با مدرسه فمینیستی چنین گفت : «امیدوارم با توجه به اینکه جمع آوری امضا برای نقد قوانین به هیچوجه جرم محسوب نمی شود . نهایتا دادگاه پس از رسیدگی به این پرونده حکم برائت برای موکلانم صادر کند.»

در13 فروردین ماه سال 1386 ناهید کشاورز و محبوبه حسین زاده به همراه سعیده امین و سارا امینیان هنگامی که در پارک لاله مشغول جمع آوری امضاء بودند دستگیر شدند اما سعیده امین و سارا امینیان روز بعد آزاد شدند اما ناهید کشاورز و محبوبه حسین زاده به مدت 14 روز در زندان اوین و در بخش عمومی بسر بردند.

پیشتر ناهید کشاورز با اتهام اقدام عليه امنيت ملي از طريق تبليغ عليه نظام از طریق فعالیت در سایت زنستان و تغيير براي برابري، در 12 مرداد87 دادگاهی و در شهریورماه به شش ماه حبس تعزيري محکوم شده بود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان