صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

تهیه لباس فرم برای دانشجویان دانشگاه تهران

11 آبان 1387

خبرنامه امیرکبیر:رئیس دانشگاه تهران به دانشجویانی که نسبت به برخی پوششهای دانشجویی اعتراض داشتند، گفت: دانشجویان راجع به این مسئله فکر کنند که آیا دانشگاه می تواند یک لباس فرم داشته باشد که حداقل سر و لباس و وضع ظاهری دانشگاه را سر و سامان دهیم.

فرهاد در نشست پرسش و پاسخ به دانشجویان در تالار فردوسی دانشگاه تهران در ادامه پاسخ به دانشجویانی که نسبت به نوع پوشش برخی دانشجویان بخصوص برخی دانشجویان رشته های هنری انتقاد داشتند، گفت: دانشجویان نظرات خود درباره لباس فرم دانشجویی را از طریق ایمیل اعلام کنند و اگر تعداد قابل توجهی از دانشجویان این راهنمایی را داشته باشید که می توانیم در دانشگاه تهران لباس فرم داشته باشیم، قاعدتا مسئولان نیز تصمیم گیری می کنند.

رئیس دانشگاه تهران افزود: این دغدغه شما را تحسین می کنم که به محیط پیرامونی خود حساس هستید. باید به یکدیگر در فضای دانشگاه تذکر دهیم که شأن دانشجویی را رعایت کنیم. خیلی از دانشجویان در ملاقاتهای حضوری این پیشنهاد را داده اند که دانشجویان دانشگاه تهران لباس فرم داشته باشند، لباس فرم به این معنی که شکل و شمایلی مشخص باشد که همه آن قاعده را رعایت کنند.

وی اضافه کرد: دانشگاه باید به دانشجوی خود شخصیت دهد. در محیط دانشگاه باید به یکدیگر تذکر دهیم و با تذکر به همدیگر می توانیم این محیط را گسترش دهیم. اگر بخواهیم در دانشگاه تحولی صورت گیرد باید خودمان کمک کنیم. خودمان باید به خودمان و به محیط دانشگاهمان احترام بگذاریم. گلایه هایی که در مورد پوشش دانشجویی مطرح است را خود دانشجویان مطرح می کنند بنابراین دانشجویان کمک کنند تا وضعیت را بهبود ببخشیم.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان