صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

گسترش کودک آزاری: قتل کودکان به دست والدين

23 آبان 1387

مدرسه فمینیستی: قتل کودکان به دست والدين اين بار با قتل دختري 11 ساله در غرب تهران امتداد يافت و بازپرس جنايي خبر داد پدر معتاد اين دختر، فرزندش را با بنزين به آتش کشيد و سوزاند. اين حادثه را مي توان يکي از فجيع ترين جنايت هاي امسال دانست ، بگفته خاله سارا، سارا دختري درسخوان و هميشه شاگرد اول مدرسه شان بوده است. در صحنه، عروسک سوخته سارا به جا مانده است .

يكى ديگر از بستگان سارا در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: سارا دختر درسخوان و باهوشى بود. هنوز تقديرنامه هايى كه از سوى مدرسه گرفته بود روى ديوار اتاقش است. او دختر حساس و فوق العاده اى بود اين اواخر انگار احساس كرده بود بزودى زندگى اش پايان خواهد يافت. مدام از مرگ و بهشت و جهنم مى پرسيد. مى گفت اگر من بميرم ديگر سختى نمى كشم.

انگيزه قتل

رضا کارمند بانک و معتاد به مواد مخدر است. او چند سال پيش از همسرش جدا شد و با مادرش زندگي مي کرد و تلاش داشت حضانت سارا را برعهده بگيرد اما اين دختر به حکم قانون به مادرش سپرده شده بود. خاله سارا که رابطه نزدیکی با سارا داشت گفت : سارا چند مدتی پیش مادر و چند مدتی به خاطر روحیه بد پدرش نزد او زندگی می کرد اما دختر كوچولو بشدت از زندگى با پدرش ناراحت بود. مى گفت:« پدرم مدام مرا با اسلحه شكارى تهديد به قتل مى كند» خيلى از پدرش مى ترسيد. دو هفته يك بار بچه را به مادرش نشان مى داد. دو سه روز پيش سارا پيش ما آمد. باز هم پدرش او را تهديد به قتل كرده بودو سارابه هيچ عنوان حاضر به بازگشت به خانه پدرش نبود.

رضا در اعترافاتش توضيح داد چند ماه قبل در بين وسايل دخترم چند سي دي پيدا کردم.پس از ديدن آنها متوجه شدم دخترم در مجالس مختلف رقصيده است. به همين دليل تصميم گرفتم با تفنگ شکاري که تهيه کرده بودم، او را به قتل برسانم اما آن زمان از کشتن سارا پشيمان شدم تا اينکه روز حادثه دوباره آن فکر به سراغم آمد به همين خاطر از بانک مرخصي گرفتم، سپس حدود ساعت 2 به منزل مادر همسرم رفتم و به خاله «سارا» که در خانه بود گفتم آمده ام «سارا» را ببرم. او کمي مقاومت کرد اما در نهايت «سارا» آماده شد و با من به خانه آمد.
وقتي به خانه رسيديم يک گالن چهار ليتري نفت را برداشتم و شروع به ريختن نفت در راه پله ها و خانه کردم. بعد به داخل واحد مسکوني آمدم و باقيمانده نفت را روي سر و بدن «سارا» ريختم. سپس بخاري ديواري اتاق را روشن کردم و «سارا» را به بخاري چسباندم. او مقاومت زيادي نکرد. آنقدر او را کنار بخاري نگه داشتم تا ناگهان تمام بدنش شعله کشيد و من در حالي که قسمتي از موهايم سوخته بود، فرار کردم اما تا به خودم بيايم متوجه شدم کل خانه آتش گرفته و همسايه ها آتش نشاني را خبر کرده اند. مادر سارا كه خودش را در محل رسانیده بودبا گريه و فرياد به مأموران گفت: دخترم داخل اتاق است و شوهرم او را به آتش كشيده كمكش كنيد. بلافاصله عمليات اطفاى حريق آغاز شد و دقايقى بعد مأموران با ورود به اتاق پيكر سوخته و بى جان دختر بچه كوچكى را كنار تختخواب پيدا كردند.
با بررسي تلفن همراه سارا معلوم شد او برخلاف ادعاي پدرش سعي داشته در برابر وي مقاومت و از قربانگاه فرار کند و حتي سه بار براي خاله اش پيامک فرستاده و از حادثه يي در شرف وقوع خبر داده و گفته بود به شدت مي ترسد.

فجيع ترين جنايت سال

بازپرس شهرياري ديروز طي نامه يي به
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان