صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

نگین شیخ الاسلامی با وثیقه از زندان آزاد شد

4 آذر 1387

خبرگزاری دیده بان حقوق بشر کردستان: نگین شیخ الاسلامی فعال حقوق زنان و مسئول انجمن زنان آذر مهر کردستان پس از تحمل 50 روز حبس با وثیقه 50 میلیونی از زندان آزاد شد.

یکی از اعضای خانواده نگین شیخ الاسلامی با اعلام این خبر به خبرگزاری دیده بان حقوق بشر کردستان گفت " خوشبختانه امروز نگین با وثیقه آزاد شد و به خانه بازگشت.وضعیت جسمی اش نسبتا خوب است.او در مجموع 50 روز در بند 209 زندان اوین بازداشت بود و ما توانستیم دو بار ملاقاتش کنیم. و در نهایت شعبه یک دادگاه انقلاب تهران و قاضی پرونده آقای راسخ پذیرفتند نگین تا زمان تشکیل دادگاه آزاد گردد".

این عضو خانواده نگین شیخ الاسلامی از زمان تشکیل دادگاه و اتهامات خانم شیخ الاسلامی اظهار بی اطلاعی کرد اما افزود " به هر حال نگین در این مدت باید تحت مراقبتهای پزشکی باشد و به ادامه درمان بیماریش بپردازد".

خانم شیخ الاسلامی در حالی بازداشت شده بود که دوران نقاهت خود را پس از انجام عمل جراحی سختی در ناحيه سينه طی می‌كرد.

با آزادی نگین شیخ الاسلامی در حال حاضر سه فعال کرد حقوق زنان زندانی هستند.زینب بایزیدی،روناک صفازاده و هانا عبدی.در این میان خانم صفازاده کماکان در بلاتکلیفی بسر می برد و دو فعال دیگر هم در حال سپری کردن محکومیت خود هستند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان