صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فاطمه پژوه در آستانه اعدام قرار گرفت

4 آذر 1387

حقوق بشر ایران :با نزدیک شدن به روز چهارشنبه که روز اعدام بسیاری از محکومان در ایران است، شنیده ها حکایت از قرار گرفتن برخی از محکومان ، از جمله زنی به نام فاطمه پژوه، در فهرست اعدام دارد.

این خبر را یکی از فعالان حقوق بشر در ایران در وبلاگ شخصی اش منتشر کرده و خبر داده است که منابعی نزدیک به این متهم خبر از منتقل شدن او به قصد اجرای حکم داده اند.

فاطمه پژوه متهم است که همسر خود را به قتل رسانده است. طبق اعتراف های فاطمه او همسرش را در حالی به قتل رساند که وی را در حال تجاوز به دختر 16 ساله اش دیده بود. اما اعترافهای وی نتوانست رای دادگاه را مبنی بر قتل غیر عمد جلب کند و حکم اعدام وی صادر شد.

اینک بعد از تحمل هفت سال ، این زن که دو فرزند دختر دارد، در آستانه اعدام قرار گرفته است. به گفته برخی منابع غیر رسمی به جز این زن 37 ساله، چند فرد محکوم دیگر نیز از زندان رجایی شهر به منظور اجرای حکم به زندان دیگری منتقل شده اند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان