صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

زنان اصولگرا: برگزاري تجمعي مردمي مقابل مجلس

5 آذر 1387

روزنامه اعتماد ملي: مسوول كميته‌ حقوقي شوراي احزاب زنان اصولگرا از برگزاري تجمعي مردمي با حضور زنان ايران مقابل مجلس شوراي اسلامي خبر داد تا ساكنان بهارستان صداي زنان را از نزديك بشنوند.

توران ولي مراد با اعلام اين خبر به اعتماد ملي گفت:« تلاش زنان اصولگرا اين است كه در اين هفته ملاقاتي را با اعضاي كميسيون اجتماعي و حقوقي و قضايي مجلس انجام دهند و به طور كامل از حذف ماده 23 از لايحه حمايت از خانواده مطمئن شوند. در اين صورت،‌اين تجمع ملغي مي شود».

اما او تاكيد كرد كه اگر ملاقات او و ديگر زنان را قانع نكند كه مجلس همچنان بر موضع خود براي حذف ماده 23 از لايحه پافشاري مي كند، تجمع مردمي و برنامه اعتراض زنان ايراني پابرجا خواهد بود:«قرار بر اين است تا با اطلاع رساني وسيع از همه زنان ايراني و انقلابي دعوت شود تا با همراه داشتن چفيه مقابل درهاي مجلس حاضر شوند و صداي اعتراض و فرياد خود را به گوش نمايندگان برسانند، چون مقابل اين حركت و اين تصميم (بازگشت ماده 23 به لايحه حمايت از خانواده) نبايد انفعالي رفتار كرد و بايد با همبستگي همه زنان ايراني مقابل آن ايستاد.

مسسول كميته تحقيقاتي و پژوهشي جامعه زينب همچنين هدف زنان اصولگرا از ديدار با نمايندگان و شايد رييس مجلس را هم تشريح كرد و گفت:« تقاضاي ما اين است كه همانند حركت شور اول، اين ماده در شور دوم نيز همچنان حذف بماند؛ چراكه اصلا حذف اين ماده مثلا تصويب شده ولي هم اكنون متاسفانه شاهد اين هستيم كه فعل و انفعالاتي در جهت برگرداندن اين ماده در حال انجام است، زيرا هم‌اكنون رقابت بسيار تنگاتنگ است و خانم‌ها براي گرفتن فرصت از مرداني كه قدرت و پول را در اختيار را دارند، مي‌خواهند رضايت آن‌ها را فراهم كنند و متاسفانه تعهد خانم‌ها به مردان با نفوذ بيشتر از تعهد آنان نسبت به ملت است».
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان