صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      مبصر کلاس....  
 

مبصر کلاس شیپور آماده باش زد: مسابقات فوتبال «جام همبستگی زنان»، به مناسبت 8 مارس، روز جهانی زن

14 اسفند 1387

مسابقات فوتبال جام «همبستگی زنان»، به مناسبت 8 مارس، روز جهانی زن

به گزارش خبرگزاری سیمون سه بووارپرس، تیم های باشگاهی جنبش زنان تصمیم گرفته اند، به مناسبت 8 مارس آتش بس اعلام کنند و به جای تداوم جنگ (از نوع سنگر به سنگر یا همان میلینگ لیست به میلینگ لیست) و گوش دادن به آهنگ های خونفشان نوار غزه، از نوارهای بهداشتی تر استفاده کنند. پس از اعلام این خبر، شیرین عبادی به خبرنگاران گفت: «این آتش بس حتا از صلح منطقه هم مهم تر است پس قول می دهم جایزه صلح نوبل خودم را به برنده این مسابقات اعطا کنم.»

و به این ترتیب مسابقات «جام ملت های جنبش زنان» آغاز شد........

تنها گل اولین بازی انجام نشده را بازرس ژاور به دروازه طرفین وارد کرد

در اولین روز مسابقات و در دور مقدماتی جام همبستگی زنان، تیم تغییر برای برابری با نپذیرفتن مقررات بازی از مسابقات کنار رفت. مربی این تیم به خبرنگاران ورزشی که در دانشگاه اوین مشغول تحصیل بودند گفت: «ما قربانی قضاوت ناعادلانه شدیم. من تنها چیزی که از داور خواستم این بود که ما نمی توانیم تیم 11 نفره معرفی کنیم. همه می دونن که تعداد ما زیاده و همه مان از خواهرم اینا تا دوستام و فک و فامیلامون، باید و حتما در مسابقات و در زمین بازی شرکت کنند وگرنه بازی را به هم می زنم. وقتی این را گفتم به جای این که داور، مقررات جهانی فیفا را تغییر بدهد با بی رحمی تمام گفت: نمی شه. حذف شدن ما یک توطئه از پیش طراحی شده توسط دشمنان هسته ای ما (مخصوصا از نوع خودبنیاد) بود».

شش گل در این بازی به دروازه دو تیم توسط بازرس ژاور زده شد

در دومین روز مسابقات، تیم های فوتبال مدرسه فمینیستی با تیم کانون زنان ایرانی به مصاف یکدیگر رفتند، اما به محض شروع بازی از طرف «مردان برای تیم تغییر» مقادیر زیادی بادمجان برای آرایش زیر چشم و گاهی بالای چشم به بازیکنان تیم دو طرف حواله شد. هنگامی که این «هواداران عزیز» شعار دادند: «نه پرسپولیس، نه پراگماتیسم، هیچ گهی نیست» (پاورقی: ببخشید تو رو خدا فقط جهت اطلاع رسانی دقیق است که از این کلمات استفاده شده است!!! نتیجه پاورقی: وقتی می گویند زنان نباید به استادیوم فوتبال بروند برای همین است، حالا این روسری سفیدها هی گیر بدن! _ مترجم.) پس از این تشویق ها، تیم «قر - قرو» مدرسه فمینیستی گفت: «قهر، قهر، تا روز قیامت».
در نهایت این بازی به پنالتی کشید. اما به دلیل جراحت های وارده ناشی از برخورد بادمجان با زیر چشم های دروازه بانان و کلیه بازیکنان هر دو تیم، ضربات پنالتی بازی، توسط بازرس ژاور زده شد و همگی به دروازه هر دو تیم نشست.

چهار گل توسط بازرس ژاور در وقت اضافه به دروازه طرفین وارد شد

در بازی برگشت قرار بود تیم های میدان زنان و کانون زنان ایرانی در استادیوم آزادی و برابری به مصاف یکدیگر بروند، اما تیم میدان زنان اعلام کرد که اگر این بازی در وسط «میدان نوبنیاد» برگزار نشود، از لیگ همبستگی کنار خواهد کشید، پس از گفتگو در مورد امکانات چمن میدان نوبنیاد، بالاخره تیم کانون زنان ایرانی راضی شد که این بازی را در آنجا انجام دهد، اما به دلیل کوچک بودن میدان و یک عالمه مجسمه و نرده ای که در میدان نوبنیاد وجود داشت، بسیاری از بازیکنان تیم کانون دچار سانحه شدند و از ادامه مسابقات بازماندند. وقتی بازی به
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان