صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

آخرین خبر از وضعیت بازداشت شدگان 18 تیر، 185 بازداشتی فقط در اوین

23 تیر 1388

تغییر برای برابری - امروز 23 تیرماه ، خانواده های بازداشت شدگان مجددا با سکوت دادگاه انقلاب و مسئولان زندان اوین مواجه شدند. بدون هیچ توضیحی تنها به آنها گفته شده است شنبه مراجعه كنند.خانواده ها می گویند تنها اطلاع موجود وجود لیست بازداشت شدگان 18 تير ماه و زندانی در بازداشتگاه اوبن هست که در آنجا نصب شده است. بر اساس آن تعداد بازداشتی ها185 نفر است که 36 نفر آنها زن هستند. یکسری از بازداشت شدگان را نیز به بازداشتگاه کهریزک منتقل کرده اند. اما خانواده هایی هم وجود دارند هیچ نشانی ازبازداشت شدگان شان ندارند و به دنبال گمشده خود هستند. خیلی از خانواده ها از این که نام گم شدگان خود را عنوان کنند واهمه دارند زیرا گویا آنها را ترسانده اند که هرگونه اطلاع رسانی به ضرر فرزندانشان می شود.

گفته می شود مسئول پرونده بازداشت شدگان 18 تیر قاضی حداد (معاونت امنیت) است. مادر کاوه مظفری که امروز نیز به همراه همسرش پی گیر وضعیت کاوه شده بود تاکنون موفق به دیدار با قاضی پرونده نشده است. به او گفته اند تا زمانی که وضعیت پرونده مشخص نشده باشد قاضی حداد خانواده ها را نمی بیند.. مادر کاوه اصرار کرده حداقل صدای فرزندش را بشنود تا مطمئن شود او سالم است ، در این زمینه قول داده اند که اجازه تماس تلفنی کاوه را مادرش را بدهند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان