صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      مبصر کلاس....  
 

نماز وحدت بخش جمعه برگزار شد

28 تیر 1388

بنابه گزارشات دریافتی از نماز جمعه تاریخی، خوشبختانه هنوز مبصر کلاس و میس دولیتل به سبک «سایت گرداب» مورد شناسایی قرار نگرفته اند، اما بازرس ژاور به سبک «امیر فرشاد ابراهیمی» دقیقا شناسایی شده است.

از سوی دیگر، روز جمعه، سران روشنفکری دینی از جمله عبدالکریم سروش، محمد مجتهد شبستری، حسن یوسفی اشکوری و... طی بیانیه شدیدالحنی دختر و پسر جوان مندرج در عکس بالا را «رهبران اتفاقی روشنفکری دینی در ایران» نامیدند
و با به رسمیت شناختن مرجعیت آنان اعلام کردند: بن بست روشنفکری دینی در ایران شکسته شده است. آنان در این اطلاعیه با صراحت خطاب به روشنفکران غیردینی اعلام کردند: «اگر اسلام با دموکراسی سازگار نباشد، اوکی، قبول! اما نماز جمعه که با دموکراسی سازگار است». میس دولیتل نیز پس از این اطلاعیه در واتیکان و در حضور پاپ اعظم اعلام کرد که نماز جمعه با مسیحیت تضاد و تناقضی ندارد.

لازم به ذکر است که پس از مهندس موسوی، این دختر و پسر جوان، دومین رهبران اتفاقی در جهان محسوب می شوند. مبصر کلاس نیز طی اطلاعیه ای با توجه به در نظر گرفتن تساوی جنسیتی در این «رهبریت اتفاقی جدید»، از آن استقبال کرد و در مصاحبه با «خبرنگاران خارجی مقیم زندان اوین»، از این که درنماز جمعه، کشور ونزوئلا مورد بی مهری و فراموشی قرار گرفته، اظهار تاسف کرد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان