صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

مديركل امور فرهنگي وزارت علوم: كميته «حجاب و عفاف» در كليه دانشگاهها تشكيل مي‌شود

11 مرداد 1388

ایسنا: مدير كل امور فرهنگي وزارت علوم از ابلاغ تشكيل كميته حجاب و عفاف در كليه دانشگاهها خبر داد.

دكتر محسن اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط وزارت علوم در زمينه پوشش دانشجويي به راه‌اندازي كميته حجاب و عفاف اشاره كرد و گفت:‌ راه‌اندازی اين كميته به همه دانشگاه‌ها ابلاغ شده است و همه دانشگاه‌ها موظف شده‌اند كه اين كميته را راه‌اندازی كنند.

وي با بيان اينكه ستاد كميته حجاب و عفاف در دفتر مطالعات فرهنگي اجتماعي وزارت علوم فعال و داراي فضايي كاملا ترويجي است، اظهاركرد:‌ تاكنون 5 جشنواره حجاب و عفاف در دانشگاهها تشكيل و طي آن پوشش‌هاي موجود در پيش و بعد از اسلام به نمايش گذاشته شده است.

اسلامي در خاتمه خاطرنشان كرد:‌ كميته‌هاي پوشش و حجاب در دانشگاه‌ها توسط مديريت فرهنگي تشكيل مي‌شود و از وظايف اين كميته ايجاد يك فضاي كاملا فرهنگي در دانشگاه‌هاست و تنها فرهنگ سازي و فضاسازي جهت ترويج پوشش‌هاي مناسب در دانشگاه‌ها را برعهده دارد، همچنين در جهت برگزاري نمايشگاه و فعاليت‌هاي ترويجي و فرهنگي در دانشگاهها اقدام مي‌كند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان