صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

خانواده‌های بازداشت شدگان در مقابل دفتر هاشمی شاهرودی تجمع کردند

11 مرداد 1388

دهها نفر از خانواده‌هاي تعدادی از فعالان سياسي كه در حوادث بعد از انتخابات بازداشت شده‌اند، از ساعت 11 صبح امروز در مقابل دفتر رييس قوه قضاييه تجمع كردند و خواهان ملاقات با وي شدند.

به گزارش «موج سبز آزادی» دو نفر به نمایندگی از جمع اجازه یافتند تا به داخل ساختمان بروند و شکایت خانواده‌های بازداشت شدگان را مطرح کنند. خانواده‌هاي بازداشت شدگان تاکید می‌کردند که خواستار ديدار با آيت الله هاشمي شاهرودي و آزادي سريع‌تر همسران و فرزندانشان هستند.

گزارش تکمیلی «موج سبز آزادی» حاکی است این تجمع که حدود 1000 نفر از هموطنان در آن حضور یافتند تا با خانواده‌های زندانیان همراهی کنند، پس از حدود سه ساعت پایان یافت. گزارش‌هایی در خصوص حضور تعدادی عناصر لباس شخصی نیز دریافت شده است.

ايلنا گزارش داده در اين تجمع كه از ساعت 11 آغاز شده است، خانواده‌هاي علي تاجرنيا ‏، بهزاد ‌نبوي ، محسن ميردامادي، مصطفي تاج‌زاده، حجت الاسلام محمدعلي ابطحي، محسن‌صفايي فراهاني، عبدالله رمضان‌زاده، سعيد ليلاز، محسن امين زاده و عبدالله مومني و ساير بازداشت‌شدگان حوادث اخير در اين تجمع حضور داشتند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان