صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

افزایش نگرانی ها برای هاله سحابی و فهیمه اسدی: هیچیک از بازداشت شدگان بهارستان تحویل اوین نشده اند

15 مرداد 1388

میدان زنان: نگرانی ها درباره وضعیت هاله سحابی، عضو گروه مادران صلح که دیروز صبح به شکلی خشونت بار در بهارستان بازداشت شد افزایش یافته است.

صبح امروز پدر هاله سحابی، عزت الله سحابی، به اتفاق همسر وی به دادگاه انقلاب مراجعه کردند اما پس از ساعتها سرگردانی، هیچ پاسخی درباره محل بازداشت و و ضعیت وی دریافت نکردند.

به گفته شاهدان عینی، هاله سحابی، صبح دیروز ابتدا توسط یک مامور اطلاعاتی مورد حمله باتوم قرار گرفت و سپس در حالی که سرش زخمی و خون آلود بود، به داخل یک پژوی سبز رنگ انداخته شد و به مقصد نامعلومی برده شد. خانواده وی با توجه به بیماری قند که او به آن مبتلاست، به شدت در مورد خونریزی که می تواند عواقب خطرناکی به بار آورد نگران هستند.

در همین حال، ماموران زندان اوین به بستگان فهیمه اسدی، زن دیگری که در جریان تجمع دیروز مردم در اعتراض به تحلیف احمدی نژاد دستگیر شده است گفته اند دستگیری های دیروز توسط سپاه انجام شده و هیچ یک از بازداشت شدگان بهارستان را به اوین نیاورده اند. بستگان فهمیه اسدی نیز نتوانسته اند اطلاعی از محل بازداشت و وضعیت وی به دست بیاورند و فقط فردی ناشناس در دادیاری اوین به آنها گفته است بازداشت شدگان دیروز در بازداشتگاه شهید کچویی که در فردیس کرج است نگه داری می شوند. این در حالی است که بازداشتگاه مذکور فقط برای بازاشت شدگان تصادفات رانندگی مورد استفاده قرار می گیرد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان