صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

بدرالسادات مفیدی: هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ انجمن صنفی روزنامه نگاران وجود ندارد

15 مرداد 1388

سحام نیوز: دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران تاکید کرد: با توجه به اینکه اختلاف سال گذشته انجمن با وزارت کار بر سر ادامه فعالیت انجمن پایان یافت از این رو هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ انجمن وجود ندارد.

بدرالسادات مفیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به پلمپ انجمن صنفی روزنامه نگاران گفت: شب گذشته ماموران قضایی در خارج از ساعات اداری با حکم دادستانی دفتر انجمن صنفی واقع در خیایان کبکانیان را پلمپ کردند.

با اعلام این مطلب اظهار داشت: ساعت 9 شب گذشته 5 مامور قوه قضاییه مشغول فیلمبرداری کردن از دفتر و ساختمان انجمن صنفی روزنامه نگاران بودند و این مجموعه را در حالی پلمپ کردند که هیچ کدام از مسوولان اجرایی انجمن در محل حضور نداشتند.

وی با بیان این که در زمان پلمپ تنها مسوول تعاونی مسکن انجمن صنفی روزنامه نگاران در ساختمان حضور داشت، گفت: ماموران آنقدر سریع نسبت به پلمپ انجمن اقدام کردند که هنوز از دلایل این اقدام خبر نداریم.

دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران یادآور شد: این اقدام در حالی صورت گرفت که تنها چند ساعت بیشتر تا زمان برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی و فوق‌العاده انجمن صنفی روزنامه نگاران باقی نمانده بود.

به گفته مفیدی قرار بود ساعت 11 صبح امروز اعضای انجمن با حضور در نوبت دوم نسبت به انتخاب بازرسان و تغییر اساسنامه اقدام کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه اختلاف سال گذشته انجمن با وزارت کار بر سر ادامه فعالیت انجمن پایان یافت از این رو هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ انجمن وجود ندارد.

به گفته دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران این اقدام می‌تواند با جوسازی‌های برخی رسانه‌های مرتبط به جریان خاص که از مدتی پیش با سوء استفاده از فضای حاکم خواهان برخورد قضایی با انجمن صنفی شده بودند، مرتبط باشد.

وی یادآور شد : هفته گذشته نوبت اول مجمع عمومی سالیانه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء برگزار نشد.

به گفته مفیدی حدود چند هفته پیش نیز قرار بود در محل انجمن جلسه‌ای در اعتراض بازداشت‌های اخیر برگزار شده در پی تماس مسوولان امنیتی و اطلاعاتی این جلسه منتفی شد.

وی گفت: عده‌ای از اعضا از جمله اعضایی که از شهرستان‌ها برای شرکت جلسه امروز به تهران آمده‌اند از بسته شدن دفتر انجمن بی خبر هستند و از این رو در اولین اقدام باید از اتفاقات رخ داده آنها را با خبر کنیم.

دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران در خصوص پیگیری‌های انجمن گفت: هیات مدیره در اولین جلسه خود دراین باره تصمیم خواهد گرفت اما از آن جا که هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ شدن انجمن وجود ندارد بعید است هیات مدیره از پیگیری‌های قانونی چشم‌پوشی کند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان