صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

اطلاعيه شورای فعالان ملی – مذهبی : مسئوليت سلامت خانم هاله سحابی با بازداشت‌کنندگان است

16 مرداد 1388

شورای ملی مذهبی طی اطلاعیه ای مسئولیت سلامت هاله سحابی را برعهده بازداشت شدگان گذاشته اند. متن این اطلاعیه را در زیر می خوانید:

به نام خدا

هاله سحابی (قرآن پژوه و از فعالان سياسی و اجتماعی و حوزه زنان)، دختر ۵۴ ساله مهندس عزت‌الله سحابی از شهروندانی است که در تاريخ ۱۴ مرداد به طور غيرقانونی بازداشت شده است. بنا به مشهودات افراد حاضر در صحنه ايشان توسط لباس‌شخصی‌ها به شدت مضروب و دستگير شده و بوسيله يک ماشين با شماره شخصی که معلوم نيست متعلق به چه نهادی است، به مکان نامشخصی منتقل شده است.

شورای فعالان ملی – مذهبی ضمن اظهار تأسف از روندی که حاکميت و دولت را بيش از پيش در برابر مردم قرار داده، برخوردهای خشونت‌بار توسط نيروهای غيررسمی و رسمی با شهروندانی که منتقد و معترض به انتخابات «و دولت ۲۳ خردادی» هستند، محکوم می‌کند و اعلام می‌دارد با توجه به بيماری ديابت خانم سحابی و زخمی شدن ايشان در هنگام دستگيری، سلامتی نامبرده به شدت تهديد می‌شود. ما خواستارآزادی فوری ايشان بوده و مسئوليت حفاظت از جان و سلامتی خانم هاله سحابی را برعهده نيروهای انتظامی و امنيتی ميدانيم.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان