صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فاطمه رجبی: آقای احمدی‌نژاد! کدام​یک از معصومین زنان را در مدیریت اجرایی قرار داد که شما این کار را بکنید؟

19 مرداد 1388

آفتاب: همسر آقای الهام که امروز ناهار خداحافظی از دولتش را با خبرنگاران خواهد خورد دیروز در آخرین نوشته خود احمدی‌نژاد را مورد انتقاد قرار داد. «احمدی‌نژاد، معجزه هزاره سوم» و «رنسانس اسلامی» دو تألیف فاطمه رجبی است که در نعت محمود احمدی‌نژاد و ویژگی‌های او در باب احیای مسائل فراموش شده منتشر شده است.

اما او که یکی از حامیان جدی دولت و توجیه کنندگان برخی اقدامات احمدی‌نژاد بود از او پرسیده است: «آقای احمدی‌نژاد! کدام​یک از معصومین زنان را در مدیریت اجرایی قرار داد که شما این کار را بکنید؟» رجبی از معدود زنانی بود که پس از انقلاب اسلامی اینگونه به حمایت از رئیس‌جمهوری برخاست و در نوشته‌هایی که بعضاً از آنها برداشت‌های توهین‌آمیزی نسبت به چهره‌هایی همچون اکبر هاشمی رفسنجانی و سیدمحمد خاتمی می‌شد خالصانه‌ترین حمایتها را از رئیس‌جمهور عدالت گستر داشت. اما گلایه‌های او از احمدی‌نژاد با کسوت ریاست جمهوری دهم نیز آغاز شده است.

او نوشت: آقای رئیس‌جمهور! تصور می‌شود شما این مطلب را از زبان مبارک امام صادق علیه‌السلام رئیس مذهب تشیع نیز خوانده‌اید که «در آخرالزمان زنان بر دولت و سلطنت و هرچیزی که میل به آن دارند، [احتمالاً مناصب و مدارک و...] غلبه یافته و مسلط می‌گردند.»نمی‌توان پذیرفت در کابینه احمدی‌نژاد حضور وزیر زن گام نخستی باشد که در کابینه‌های بعدی اهداف شوم فمینیست و سکولارها را حاکم کند.

آیا بحث «ریاست جمهوری زن» که در هر انتخابات از سوی وابستگان به اندیشه‌های منحرف اوج می‌گیرد و گاه بحث «رهبری زنان»، مسائلی نیست که بتوان در این تصمیم‌گیری به آن توجه کرد؟ آقای رئیس‌جمهور! ما احمدی‌نژاد را هاشمی و خاتمی نمی‌دانیم. احمدی‌نژاد جنس دیگری است. او کسی نیست که مانند آنها و مانند نامزدهای شکست‌خورده دو ‌دوره انتخابات، از زنان، مردان و جوانان نردبام قدرت بسازد و مانند هاشمی و خاتمی، پس از کسب قدرت پایه‌های نردبام را بر دل و سینه زنان، مردان و جوانان و پیرها فروکند و خود بر بالای آن در رأس مافیای قدرت و ثروت جای بگیرد!
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان