صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فاطمه آدینه‌وند در دیدار با فعالین دانشجویی دانشگاه آزاد: 32 روز بی خبری مطلق از عبدالله مومنی

15 شهریور 1388

بامدادخبر: جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد عصر روز شنبه با حضور در منزل عبدالله مومنی سخنگوی سازمان دانش آموختگان ایران اسلامی، با همسر و فرزندان وی دیدار کردند.

فاطمه آدینه‌وند، همسر عبدالله مومنی با تشکر از حضور فعالان دانشجویی مراتب نگرانی خویش را نسبت به وضعیت عبدالله مومنی اظهار داشته و بیان نمودند که قریب 32 روزاست که در بی خبری مطلق از وی به سر می‌برند و پيگيری‌های ما به جايی نرسيده و هر جا می‌رويم به بن بست می‌خوريم.

ایشان با اشاره به دیداری که برای اولین بار در اواسط مرداد در حیاط زندان با همسر خویش داشته اند بیان نمودند که شيوه دستگيری و نحوه برخورد با آقای مؤمنی نشان می‌دهد که او دست سپاه است. او در طول اين چند سال سه بار بازداشت شده است. سال ۸۲ هم که بازداشت شد همين وضعيت روحی را داشت و آن زمان هم توسط سپاه دستگير شده بود، بنابراين من به اين نتيجه رسيدم که اکنون هم دست سپاه است.

خانم آدینه وند افزودند که با توجه به وضعیت وخیم جسمی که همسرم در این دیدار داشتند ما نسبت به وضعیت ایشان اطلاع رسانی کردیم که فکر می کنم به خاطر همین اطلاع‏رسانی که از وضعیت بد ایشان شده، ما را در بی‏خبری گذاشته‏اند و حتی اجازه‏ی تماسی هم نداده‏اند.

در این دیدار، فعالین دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به نقش بی بدیل آقای مومنی در جنبش دانشجویی وکوشش‌های ایشان در راه اعتلای جنبش دانشجویی و دموکراسی‌خواهی ایرانیان، با تاکید برغیر قانونی بودن بازداشت ایشان ابراز امیدواری کردند که آقای مومنی هرچه سریعترآزاد شوند.




    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان