صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

پخش انواع و اقسام پوسترها علیه فمینیسم و برابری زن و مرد توسط بسیج در دانشگاه ها به مناسبت 8 مارس

22 اسفند 1388

مدرسه فمینیستی: در روزهای مصادف با 8 مارس «روز جهانی زن»، پوسترهایی علیه فمینیسم و برابری حقوق زن و مرد در دانشگاه ها پخش شده است.

این پوسترها با «همکاری و مشارکت: گروه مطالعات زنان و خانواده معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سازمان بسیج جامعه زنان، سازمان بسیج دانشجویی» تهیه شده است و همانطور که در زیر پوسترها درج شده «کاری از کانون تحقیقات کاربردی خیبر» است.

جای تاسف است که در اکثر این پوسترها، فمینیسم با تبدیل زن به مرد یکی انگاشته شده است. تاسف از آن جهت است که این پوسترها توسط سازمان های دولتی زنان که برخی وابسته به وزارت علوم است منتشر شده، درحالی که مضامین آن گویای آن است که متولیان آن از فمینیسم کاملا بی اطلاع هستند ومانند افرادی که اولین بار نام فمینیسم را می شنوند به قضاوت نشسته اند. ما امیدواریم روزی کتاب ها و آثار بسیاری که در این زمینه در ایران منتشر شده است به دست متولیان این سازمان ها برسد تا حداقل با تورق آن ها، بتوانند برای تبلیغ دیدگاه های خود آگاهانه تر و با واقع بینی بیشتری برخورد کنند.

نمونه هایی از پوسترها که علیه فمینیسم و مدافعان حقوق برابر با مقواهای گرانقیمت و چاپ بسیار مرغوب منتشر شده را در زیر می توانید مشاهده کنید:
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان