صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

تارا سپهری‌فر آزاد شد / ممنوع الملاقات شدن مهدیه گلرو / منصوره بهکیش ممنوع الخروج شد

26 اسفند 1388

تارا سپهری فر از زندان آزاد شد

رهانا: سپهری‌فر از تاریخ ۲۰ بهمن ماه بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود. وی مدت ۳۵ روز را در دومین بازداشت خود طی سال جاری در زندان اوین سپری کرده بود.

به گزارش خبرنگار رهانا، وی ساعت حدود نه شب بعد از گذشت بیش از یک ماه بازداشت از زندان اوین آزاد شد. پیش‌تر وی در تاریخ نهم تیر ماه به مدت یک هفته بازداشت و در زندان اوین نگهداری شده بود.

مهدیه گلرو، در آستانه عید نوروز «ممنوع‌الملاقات» شد

کمیته گزارشگران حقوق بشر - مهدیه گلرو، فعال دانشجویی برای چهارمین بار از ملاقات با همسرش منع شد و مسئولان زندان در پاسخ به درخواست‌های مکرر وحید لعلی‌پور اعلام کردند بازجویان پرونده مهدیه گلرو را «ممنوع‌الملاقات» کرده‌اند.

این در حالی است که روزهای پایانی سال ۸۸ را پشت سر می‌گذاریم و مهدیه گلرو و همسرش وحید لعلی‌پور حتی از ملاقات کابینی ۱۰ دقیقه‌ای نیز محروم هستند. لعلی‌پور که خود به تازگی و پس از تحمل سه ماه حبس در تاریخ ۲ اسفند آزاد شد، در این مدت نتوانسته هیچ ملاقاتی با همسر خود داشته باشد.

منصوره بهکيش ممنوع‌الخروج شد

منصوره بهکيش که در چهارشنبه ۲۶ اسفند برای ديدار با فرزندان خود عازم ايتاليا بود، از طرف مقامات قضائی ممنوع الخروج اعلام گرديد. ماموران گذرنامه ايشان را توقيف کردند و هواپيما پس از تخليه چمدانها، با تاخير پرواز کرد. ايشان در مراجعه به شعبه امنيت دادگاه انقلاب مرکز جويای علت ممنوع الخروجی خود شد و نسبت به حکم صادره کتبا اعتراض کرده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان