صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

دستگیری صد و پانزده تن در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی

18 خرداد 1389

مهر: سردار عليرضا اکبرشاهي فرمانده انتظامي استان تهران از دستگيري 115 نفر تن از شهروندان که از ایشان به عنوان "اراذل و اوباش" باد می شود ، طي اجراي طرح امنيت اجتماعي خبر داد.

به گزارش مهر، فرمانده انتظامي استان تهران پيش از ظهر سه شنبه در نشست خبري چهارمين مرحله اجراي طرح امنيت اجتماعي استان تهرن افزود: اين تعداد از ابتداي خردادماه جاري تاکنون شناسايي و دستگير شدند.

وي دلیل دستگیری این افراد را لزوم رعايت نظم عمومي و برقراري آرامش عنوان کرده است.

سردار اکبرشاهي در پاسخ به پرسش علت آزاد شدن اين افراد پس ازمدت کوتاه و برگشتن آنها به متن جامعه تاکيد کرد: حدود وظايف پليس و حيطه فعاليت هاي اين دستگاه انتظامي در قانون مشخص شده است و اين ارگان نيز تنها به وظايف قانوني خود در راستاي برقراري نظم و امنيت عمومي عمل مي کند.

رئيس پليس استان تهران نتايج اجراي طرح هاي اجتماعي در سطح استاتن تهران را مثبت ارزيابي کرد و افزود: اين طرح در قالب هاي متعدد شامل، شناسايي و جمع آوري معتادين پر خطر، مبارزه با متخلفين اقتصادي، برخورد با توزيع کنندگان مواد مخدر و دستگيري اراذل و اوباش از ابتداي امسال تا کنون اجرا شده است.

سردار اکبرشاهي بيان داشت: طرح امنيت اجتماعي تعطيل شدني نيست و با قوت هرچه بيشتر به عنوان يکي از اولويت هاي مهم برنامه پليس در سطح استان و شهرستانهاي استان تهران اجرا مي شود.

فرمانده انتظامي استان تهران از همراهي و همکاري دستگاه قضايي در اجراي طرح امنيت اجتماعي خبر داد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان