صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

سارا خادمی دانشجوی دانشگاه مازندران از ادامه تحصیل محروم شد

25 خرداد 1389

دانشجونیوز: سارا خادمی در آخرین روز مهلت انتخاب رشته طی تماسی تلفنی به اطلاعات سازمان سنجش احضار شد و بعد از بازجویی طولانی که از سوی اطلاعات سازمان از او به عمل آمد، وی را مردود گزینشی عنوان کردند.

به گزارش دانشجونیوز، سارا خادمی از جمله فعالان دانشجویی بود است که همراه چندی دیگر از دانشجویان در آذر ماه سال ۸۶ دستگیر و روانه بازداشتگاه اطلاعات شد و بعد آن دوبار به دادگاه انقلاب احضار شد.

امسال نیز بسیاری از دانشجویان با محرومیت از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مواجه شده‌اند، این در حالی‌است که مسئولین کشور از جمله محمود احمدی نژاد بارها در مصاحبه‌های خود محروم کردن دانشجویان از حق تحصیل را تکذیب کرده‌اند.

پیش از این نحوه ممانعت از ادامه تحصیل محسن ثقفی دانشجویان دانشگاه آزاد تهران نیز گزارش شده بود. در این روش دانشجویان با عنوان «نقص در پرونده» به سازمان سنجش احضار شده و در آنجا مورد بازجویی و گزینش قرار می گیرند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان