صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

معاون پژوهشي وزير آموزش و پرورش: آموزش حکمت و فلسفه اسلامي به دانش آموزان ابتدايي !

28 خرداد 1389

ایلنا: معاون وزير و رئيس سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به بازنگري در برخي از دروس مقاطع تحصيلي در برنامه درس ملي گفت: آموزش حکمت و فلسفه اسلامي به دانش‌آموزان مقطع ابتدايي از جمله دروسي است كه مي خواهيم در برنامه درس ملي گنجانده شود.

محي‌الدين بهرام محمديان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ايلنا، با تاكيد براينكه آموزش حکمت و فلسفه اسلامي به دانش‌آموزان مقطع ابتدايي از جمله دروسي است كه مي خواهيم در برنامه درس ملي گنجانده شود، افزود: آموزش فلسفه در آموزش و پرورش در برنامه در س ملي متحول مي شود و در مقطع ابتدايي سعي داريم با اموزش حکمت و فلسفه اسلامي به دانش‌آموزان امادگي ذهني انها را براي بحث‌ها و مسائل اساسي افزايش دهيم .

وي با تاكيد بر اينكه در دوره متوسطه نیز در رشته علوم انسانی به شکل یک کتاب تدریس می‌شود، اظهار داشت: در دوره دبيرستان آموزش فلسفله شكل بهتري به خود مي گيرد و با پيش‌آموزشي كه ما در مقطع دبستان داريم، مي‌توانيم ذهن آنها را براي جواب گرفتن در باره سوالاتي همچون برخي مشكلات و مسائل سياسي جامعه امروزمان آماده كنيم.

وي تاكيد كرد زمان اجراي اين طرح به زمان تصويب شوراي عالي آموزش و پرورش بستگي دارد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان