صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

دعوت شورای زنان از قوای سه گانه برای بررسی نحوه اجرای طرح عفاف و حجاب

5 تیر 1389

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : شورای زنان در آخرین جلسه خود در خرداد ماه سال جاری از قوای سه گانه برای بررسی نحوه اجرای طرح حجاب و عفاف دعوت کرد .

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری زنان ایران و به نقل از روابط عمومی شورای فرهنگی اجتماعی زنان، این شورا بازنگری آیین نامه شورا، تعیین اولویت های برنامه ای شورا و آسیب شناسی نحوه اجرای طرح عفاف و حجاب در جامعه و دستگاههای اجرایی را در دستور کار خود در این جلسه قرار داد.

در این جلسه ضمن بازنگری آیین نامه شورای زنان با هدف توسعه و ارتقاء فعالیت های این شورا چگونگی نحوه اجرای طرح توسعه عفاف و حجاب در جامعه و دستگاههای اجرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به نظر اعضای شورا در خصوص عملکرد مثبت و ضعف برخی دستگاهها نسبت به اجرای این طرح، بر ضرورت تقدیر از دستگاههایی که در جهت اجرای مناسب طرح اقدام نموده اند تأکید گردید.

گفتنی ست به منظور تصمیم گیری در مورد چگونگی پیگیری و نظارت بهتر بر اجرای این طرح و رفع موانع و مشکلات موجود مقرر شد با دعوت از نمایندگان قوای سه گانه در جلسات آتی شورا در خصوص نحوه اجرای طرح توسعه فرهنگ عفاف و حجاب تبادل نظر شود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان