صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

بانوی اول القاعده بازداشت شد

9 تیر 1389

مهر: این زن که “هیلا القوصایر” نام دارد رهبر یک گروه ۶۰ نفره از افراط گرایان شبه نظامی است که متهم به تامین منابع مالی و انسانی برای شبکه القاعده شده است.
نیروهای امنیتی عربستان از بازداشت رهبر یک گروه تروریستی که از وی به نام “بانوی اول القاعده” یاد می کنند خبر دادند.

به گزارش روزنامه دیلی تلگراف، این زن که “هیلا القوصایر” نام دارد رهبر یک گروه ۶۰ نفره از افراط گرایان شبه نظامی است که متهم به تامین منابع مالی و انسانی برای شبکه القاعده شده است.

دیلی تلگراف می نویسد : بانوی اول القاعده یک زن عربستانی است. او فارغ التحصیل رشته جغرافیا بوده و پس از فارغ التحصیلی با مدیر اجرایی سابق شرکت نفتی “آرامکو” ( شرکت نفتی دولتی عربستان ) ازدواج کرد و از منابع مالی خود و همسرش برای کمک به القاعده استفاده کرد.

بر اساس این گزارش، بازداشت این زن موجب شده تا مقامات امنیتی عربستان در اندیشه بازبینی طرح های مبارزه با تروریسم این کشور باشند زیرا پیش از این نیروهای امنیتی عربستان توجه کمی به تحرکات زنان تندرو در این کشور داشتند.

در همین رابطه ژنرال “منصور الترکی” وزیر کشور عربستان به دیلی تلگراف گفت : داستان این زن که در جمع آوری پول برای القاعده فعالیت می کرد همانند زنگ هشداری برای ما بود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان