صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

دبیر جشنواره حجاب و عفاف: تقدير از آرايشگراني كه مشتريان خود را امربه‌معروف و نهي‌از منكر مي‌كنند

15 تیر 1389

ايلنا: دبير جشنواره حجاب و عفاف گفت: در اين جشنواره از آرايشگراني كه حجاب و عفاف را در آرايشگاه خود رعايت و مشتريان خود را امر به معروف و نهي‌ازمنكر مي‌كنند، آرايشگراني كه عضو خانواده شهداء، ايثارگران و جانبازان هستند و همچنين آرايشگراني كه در مسابقات علمي و جشنواره‌هاي آرايشگري رتبه برتر كسب كرده‌اند، تقدير مي‌شود.
علي عابدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا گفت: در 10 خرداد ماه گردهمايي با حضور روساي اتحاديه‌هاي صنفي مراكز استان‌هاي سراسر كشور برگزار شد و در اين جلسه معيارها و ملاك‌هاي انتخاب آرايشگران برتر مورد بررسي قرار گرفت.

او ادامه داد: آرايشگراني كه فرهنگ حجاب و عفاف را در آرايشگاه رعايت مي‌كنند و مشتريان خود را امر به معروف و نهي از منكر مي‌كنند و همچنين آرايشگراني كه از خانواده‌هاي شهداء، ايثارگران و جانبازان هستند و آرايشگراني كه در جشنواره‌هاي علمي و مسابقات آرايشگري برگزيده شده‌اند، توسط اتحاديه‌هاي صنفي استان‌هاي مختلف به جشنواره معرفي شده‌اند تا به عنوان آرايشگر برتر برگزيده شوند.

دبير جشنواره عفاف و حجاب گفت: در اين جشنواره از 600 آرايشگر زن و مرد برگزيده تجليل مي‌شود.

عابدي اظهار كرد: در اين جشنواره روساي اتحاديه‌هاي صنفي، برخي از اعضاي كميسيون فرهنگي مجلس، نمايندگان شوراي اصناف و نمايندگان وزارت بازرگاني شركت مي‌كنند.

دبير جشنواره حجاب و عفاف در پاسخ به اين سئوال كه آيا از همه استان‌ها نمايندگاني از آرايشگران حضور دارند يا خير، گفت: اتحاديه صنفي اكثر استان‌ها، نمايندگاني را معرفي كرده‌اند، اما برخي از اتحاديه‌هاي صنفي استان‌ها همكاري لازم را انجام ندادند.

او گفت: در اين جشنواره تلاش مي‌شود كه به آرايشگران به عنوان كساني كه كار خدماتي انجام مي‌دهند، نگاه نشود، آرايشگري يك هنر است و از آنجايي كه مردم به آرايشگران خود خيلي اعتماد دارند بايد آرايشگران كار فرهنگي و اجتماعي انجام دهند و بتوانند در راستاي فرهنگ حجاب و عفاف مثبت عمل كنند.




    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان