صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

لایحه حمایت از اطفال به مجلس می رود

16 تیر 1389

معاون حقوقی وزیر دادگستری از بررسی چهار لایحه ارجاعی از قوه قضائیه به کمیسیون لوایح دولت خبر داد و افزود: لایحه های حمایت از اطفال و نوجوانان، حمایت از بزه دیدگان و آیین دادرسی تجاری برای اولین بار تدوین و پس از تصویب مجلس به قانون تبدیل می شوند.
عبدالعلی میرکوهی در گفتگو با خبرنگار مهر از بررسی لایحه های ارجاعی از قوه قضائیه به کمیسیون لوایح دولت خبر داد و افزود: لایحه آیین دادرسی تجاری، لایحه اصلاح آیین دادرسی مدنی، لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان و لایحه حمایت از بزه دیدگان از قوه قضائیه به دولت ارجاع شده که پس از بررسی و کار کارشناسی در این کمیسیون، برای تصویب به مجلس ارائه می شود.

وی گفت: به غیر از لایحه اصلاح آیین دادرسی مدنی، لایحه های حمایت از اطفال و نوجوانان، حمایت از بزه دیدگان و آیین دادرسی تجاری برای اولین بار تدوین شده و در صورت تصویب مجلس به قانون تبدیل می شوند.

عضو کمیسیون لوایح دولت با اشاره به اینکه این چهار لایحه در زمان ریاست آیت الله شاهرودی به عنوان رئیس قوه قضائیه تدوین و به دولت ارجاع شده افزود: به دلیل کثرت لایحه ها در نوبت کمیسیون لوایح دولت، هنوز موعد بررسی این چهار لایحه نرسیده ولی تا پایان مهرماه بررسی این لوایح به پایان می رسد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان