صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

بازداشت هفده تن در شیراز به اتهام "هم جنس‌گرایی، شیطان پرستی و مصرف مشروبات الکلی" در شیراز

25 تیر 1389

کمیته گزارشگران حقوق بشر: نیروهای لباس شخصی و انتظامی، با یورش به یک مهمانی در منطقه‌ی پندک شیراز، دست کم 17 تن را بازداشت کرده‌اند.

به گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر، این بازداشت‌ها روز شنبه 19 تیرماه، حدود ساعت 10 شب، توسط تعداد زیادی مامور لباس شخصی، انتظامی و افرادی که خود را از سوی اطلاعات سپاه معرفی می‌کردند، انجام شده است.
افراد بازداشت‌شده با اتومبیل‌های نیروهای انتظامی و اتومبیل‌های شخصی به بازداشتگاه اطلاعات نیروی انتظامی واقع در بلوار مدرس شیراز منتقل شدند. گفته می‌شود در سه شبانه‌روز ابتدایی به بازداشت‌شدگان هیچ‌گونه مواد غذائی داده نشده است.

اتهام این افراد از سوی نهادهای امنیتی،‌ "هم جنس‌گرایی، شیطان پرستی و مصرف مشروبات الکلی" عنوان شده است. هم چنین بنابر اعلام نهادهای قضائی، دادگاه این افراد، در دو مرحله‌ در دادگاه عمومی و انقلاب برگزار خواهد شد.

به گفته نزدیکان بازداشت‌شدگان، دیروز پنج‌شنبه، این افراد به دادگاه عمومی شهر شیراز منتقل شده‌اند. وضع جسمانی بازداشت‌شدگان به‌شدت نامناسب گزارش شده است. به گفته یکی از نزدیکان بازداشت‌شدگان، «به تمامی آن‌ها دست‌بند زده بودند و به‌شدت کثیف و گرسنه به نظر می‌رسیدند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان