صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

مادران صلح ایران ترور را محکوم می کنند

29 تیر 1389

مدرسه فمینیستی: مادران صلح، طی بیانیه ای عملیات انتحاری در سیستان و بلوچستان را محکوم کردند. متن کامل بیانیه مادران صلح را در زیر بخوانید:

مادران صلح ایران ضمن ابراز همدردی با خانواده جان باختگان و مجروحین عملیات خشونت بار انتحاری علیه هم وطنان سیستان و بلوچستانی را به شدت محکوم می کنند.

به باور ما و هم چنانکه نمایندگان این مناطق ابراز داشته اند ، ریشه اختلافات قومی ، فقر و بیکاری مزمن ناشی از سیاست های تبعیض آمیز دولتی نسبت به اقوام و اقلیت های قومی و مذهبی در ایران است.

برای ما نیک روشن است ، تا دولتمردان و مسئولین پایتخت نشین به شهروندان بلوچ و سیستانی و کرد و ترک به چشم شهروند درجه دوم و سوم نگاه می کنند ، بحران های قومی هم چنان لاینحل باقی خواهد ماند .
مادران صلح ایران هشدار می دهند که کینه و انتقامجویی راه مناسبی برای حل مسائل قومی و مذهبی در ایران نیست زیرا اعمال سیاست های خشونت بار ، زمینه را برای گسترش ترور و نا امنی در منطقه فراهم می کند.

در عین حال گوشزد می کنیم ، راه حل مناسب برای این قبیل بحران ها رفتار مسالمت آمیز مدارا جویانه و گفتگو و مذاکره بر پایه احترام متقابل بین مسئولین و شهروندان می باشد .

 مادران صلح ایران
 28/4/1389
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان