صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

2 کودک و یک زن کشته شدگان زلزله دامغان هستند

5 شهریور 1389

خبرگزاری مهر: زلزله 5.9 ریشتری شهرستان دامغان جان دو کودک و یک زن را گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر در دامغان، در این زلزله یک دختر چهارساله، یک کودک خردسال و یک زن کشته شدند و 20 مصدوم حادثه نیز سرپایی مداوا و تعدادی هم به بیمارستان دامغان انتقال یافتند.

زلزله 5.9 ریشتری دامغان بیشترین آسیب را به روستای کوه زر و روستاهای اطراف آن رسانده و بر اساس گزارش خبرنگار مهر آسیب منازل دامغان جدی است.

در ساعات اولیه پس از زلزله نیروهای امدادگر هلال احمر و بسیج مناطق تخریب شده را بررسی کردند و شماری از آسیب دیدگان را که زیر آوار مانده بودند، نجات دادند.

خاکبرداری روستاهای زلزله زده دامغان با چهار دستگاه کامیون و یک دستگاه لودر در منطقه انجام شد، همچنین از دقایق اولیه پس از زلزله فرماندار دامغان، مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه استان، نماینده دامغان در مجلس، فرمانده های ارتش و سپاه منطقه در کنار امدادگران منطقه حضور دارند.

بیش از چهار دستگاه کامیون و یک دستگاه لودر در منطقه در حال خاک برداری هستند و از دقایق اولیه بعد از وقوع زلزله فرماندار دامغان، مدیرکل ستاد حوادث غیر مترقبه استان، نماینده مردم دامغان، فرمانده لشگر 58 نیروی زمینی ارتش، فرماندهان سپاه و بسیج در کنار امدادگران در منطقه حاضر شده بودند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان