صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

آخرين جلسه رسيدگي به اتهامات شيوا نظرآهاري برگزار شد

13 شهریور 1389

ايلنا : آخرين جلسه رسيدگي به اتهامات شيوا نظرآهاري برگزار و با اخذ آخرين دفاع،ختم دادرسي اعلام شد.

محمد شريف در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا از برگزاري آخرين جلسه رسيدگي به اتهامات شيوا نظرآهاري به رياست قاضي پيرعباسي خبر داد و گفت: از سوي قاضي رسيدگي‌كننده به پرونده، اتهامات محاربه موضوع ماده 186، اجتماع و تباني جهت ارتكاب جرم موضوع ماده 610، تبليغ عليه نظام موضوع ماده 500 و اخلال در نظم عمومي موضوع ماده 618 قانون مجازات اسلامي به موكلم تفهيم شد.

وكيل نظرآهاري با بيان اينكه لايحه دفاعي به دادگاه تسليم و دفاعيات شفاهي نيز توسط موكلم و وكلاي پرونده انجام شد،اظهار داشت: پس از ختم دفاعيات،آخرين دفاع اخذ و ختم دادرسي اعلام شد.منتظر صدور حكم هستيم و به فرجام پرونده نيز بدبين نيستم.

بنا به گزارش کلمه، دادگاه شیوا نظرآهاری که با حضور محمد شریف وکیل این زندانی و خانواده نظر آهاری برگزار شد با طرح اتهامات و شنیدن دفاعیات شیوا و وکیلش ادامه یافت. شیوا نظر آهاری در این دادگاه که یکی از اتهاماتش ارتباط با سازمان منافقین اعلام شده بود، ضمن ابراز انزجار از این سازمان گفت که هرگز ارتباطی با این سازمان نداشته و هر گونه ارتباط خود را با این سازمان رد می کند .این اتهام را از اساس بی پایه می داند و نه تنها هرگز ارتباطی با این سازمان نداشته که همواره اعمال این سازمان تروریستی را محکوم کرده است.

به گفته شاهدان عینی، شیوا را با دست بند به دادگاه آوردند. این عضو کمیته گزارشگران حقوق بشر بعد از دادگاه دوباره به بند نسوان زندان اوین بازگردانده شد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان