صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

مواد جنجال‌برانگيز لايحه حمايت از خانواده بايد با حضور رئيس مجلس نهايي شود

21 شهریور 1389

ايلنا:يك عضو كميسيون حقوقي و قضايي پيشنهاد كرد با توجه به حساسيت‌هايي كه در رابطه با مواد 22، 23 و 24 لايحه حمايت خانواده وجود دارد بهتر است رئيس مجلس در يكي از جلسات كميسيون حقوقي و قضايي حاضر شود تا با حضور او تصميم نهايي در رابطه با اين مواد اتخاذ شود.

موسي قرباني در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي ايلنا گفت: در طي سه جلسه گذشته كميسيون حقوقي و قضايي بحث‌هايي زيادي در رابطه با سه ماده 22، 23 و 24 لايحه حمايت از خانواده انجام شد.

او ادامه داد: در يكي از جلسات اين كميسيون نيز از برخي نمايندگان زن ادوار مجلس و برخي فعالان حقوق زن نيز دعوت شد تا نظرات خود را در رابطه با اين مواد ارائه كنند، اما با توجه به اينكه تصميم‌گيري در رابطه با اين سه ماده بسيار دشوار است و افكار عمومي جامعه نيز نسبت به اين مواد حساس هستند پيشنهاد من اين است كه علي لاريجاني رئيس مجلس در يكي از جلسات كميسيون حقوقي و قضايي حاضر شود و با حضور رياست مجلس تصميم نهايي در رابطه با اين مواد گرفته شود.

اين عضو كميسيون حقوقي و قضايي گفت: با توجه به اينكه حساسيت‌هاي زيادي نسبت به اين مواد لايحه وجود دارد و بايد تصميم گيري در رابطه با اين مواد به گونه‌اي باشد كه هم زنان راضي باشند و هم موازين شرعي رعايت شود، حضور رئيس مجلس در كميسيون حقوقي و قضايي مي‌تواند راهگشا باشد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان