صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

برخی رفتارهای جشن ازدواج جرم محسوب می شود

23 شهریور 1389

خبرگزاری مهر: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان گفت: بعضی از اعمال مرسوم در مراسم جشن ازدواج جرم محسوب می شود و قابل تعقیب جزایی است.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمان، حمید خالقی عصر دوشنبه در جلسه مسئولان فرهنگی، انتظامی کرمان با اشاره به بعضی اقدامات و حرکات در مراسم و کاروانهای عروسی گفت: اینگونه اعمال مصداق جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی است و با مرتکبین این اعمال برخورد می شود.

خالقی دریافت گزارشهای مردمی از مشاهده این گونه جرائم و مسائل اجتماعی را زمینه پیگیری مراجع انتظامی و قضایی دانست و اظهار داشت: بهتر است زوجهای جوان، آغاز زندگی را با خاطره شیرین و بدون انجام خلاف و مزاحمت جشن بگیرند.

رئیس ستاد مردمی پیشگیری و حفاظت اجتماعی دادگستری استان تاکید کرد: مراسم عروسی در منازل و تالارهای پذیرایی باید حداکثر تا ساعت 24 پایان یابد و با هماهنگی انجام شده با هر گونه ایجاد مزاحمت از جمله استفاده از موسیقی مبتذل و آلودگی صوتی، انجام حرکات نمایشی موتورسیکلتها و ایجاد ترافیک در میادین و معابر به شدت برخورد می شود.

این مسئول داشتن مجوز فعالیت توسط تالارهای پذیرایی، آرایشگاههای زنانه و مراکز فیلمبرداری را یک اولویت و نیاز قانونی دانست و توجه مردم برای اخذ هر گونه خدمات از این مراکز را به این امر خواستار شد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان