صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

زنان سرپرست خانوار بدون نوبت وام می گیرند

2 آذر 1389

خبرگزاری بین المللی زنان "ایونا" : محمود رضا خاوری مدیر عامل بانک ملی ایران، در حاشیه همایش بررسی عملکرد بانک ملی در شش ماهه اول سال جاری در مشهد گفت: اکنون به زنان سرپرست خانوار بدون نوبت وام تعلق می گیرد و برای این کار نیاز به سپرده گذاری نیست.

به گزارش خبرگزاری زنان ، وی با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی از اهدای وام به این قشر وجود ندارد ابراز داشت: زنان سرپرست خانواری که شغل مشخصی را انتخاب کرده اند و نیاز به منابع دارند، می توانند از تسهیلات اعطای وام بدون نوبت استفاده کنند.

وی در ادامه به خدمات ویژه بانوان اشاره کرد و گفت: برای راحتی بانوان در نظر داریم باجه خاصی در هر شعبه ایجاد کنیم تا بانوان پاسخگوی مراجعان باشند.

مدیرعامل بانک ملی عنوان کرد: گشایش شعب ویژه بانوان توسط بانک ملی ، اقدامی نمادین در راستای توسعه فرهنگ فاطمی در سطح جامعه است و اولین شعبه ویژه بانوان را در خرداد ماه سال جاری افتتاح کردیم تا بانوان بتوانند از ظرفیت های اقتصادی جامعه به طور کامل بهره مند شوند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان