صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

قرار بازداشت نسرین ستوده تمدید شد، درحالی که او هنوز در انفرادی بسر می برد

14 آذر 1389

مدرسه فمینیستی: امروز 14 آذرماه 1389، قاضی پرونده به خانواده نسرین ستوده اعلام کرد که قرار بازداشت نسرین ستوده تمدید شده است.

رضا خندان، همسر نسرین ستوده گفت که امروز گیتی ستوده (خواهر نسرین) پس از مراجعه به دادگاه گفته است که قاضی پرونده خبر از تمدید بازداشت همسرم را داده است. او در ادامه افزود، هنوز حکمی هم برای نسرین ستوده به وکلای وی ابلاغ نشده است. رضا خندان سپس اضافه کرد: طی ملاقاتی که روز پنج شنبه هفته گذشته (11 آذرماه) با همسرم داشتم وی گفت که هنوز در سلول انفرادی به سر می برد و به رغم آن که روزهاست از برگزاری آخرین دادگاه او می گذرد و روند بازپرسی اش نیز مدت هاست به پایان رسیده باز هم در سلول انفرادی نگهداری می شود و به بند عمومی منتقل نشده است.

نسرین ستوده، وکیل دادگستری و فعال جنبش زنان است که از روز 13 شهریورماه بازداشت و از آن زمان در سلول انفرادی بسر می برد. او در طی بازداشت خود به خاطر روند غیرقانونی بازداشت و رسیدگی به پرونده اش بارها دست به اعتصاب غذا زده است و در یک دوره نیز 9 روز در اعتصاب غذای خشک بسر برده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان