صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

اجرای محکومیت دو سال زندان لیلا توسلی

14 آذر 1389

میزان خبر: لیلا توسلی شاعد عینی حواث عاشورای سال گذشته در میدان ولیعصر که به دلیل اعلام شهادت در مورد زیرگرفتن مردم با خودروی نیروی انتظامی به دو سال زندان محکوم شد، عصر امروز یکشنبه سیزدهم آذر برای اجرای حکم به زندان اوین منتقل شد.

تارنمای میزان خبر گزارش داده‌ است که لیلا توسلی که دختر دکتر محمد توسلی، عضو ارشد حزب نهضت آزادی، شب عاشورای سال گذشته بازداشت و به مدت دوماه در بند ۲۰۹ بازداشت بود و در دادگاه بدوی به دوسال زندان محکوم شد که این حکم در دادگاه تجدیدنظر نیز عیناً به تایید رسید و هفته گذشته اجرای احکام زندان اوین با ارسال نامه‌ای او را برای اجرای حکم احضار نمود.

لیلا توسلی که کمتر از یکماه از ازدواجش می گذرد عصر امروز همراه همسر و وکیل خود به زندان مراجعه و به قرنطینه بند متادون که در هفته‌های اخیر به بند زنان سیاسی تبدیل شده، انتقال یافت.

هم‌اکنون ابراهیم یزدی دبیرکل نهضت آزادی، دایی لیلا توسلی و مسن‌ترین زندانی سیاسی ایران در بند ۲۰۹ و مهندس فرید طاهری شوهر خواهر وی نیز در بند ۳۵۰ اوین در زندان به سر می‌برند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان