صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

جمعه نمایندگان زن پارلمان اروپا به ایران می آیند

16 آذر 1389

خانه ملت: عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از سفر تعدادی از نمایندگان زن پارلمان اروپا به تهران در روز جمعه خبر داد.

"لاله افتخاری" با اعلام این خبر افزود: سفر این نمایندگان پارلمان اروپا به تهران پس از آن صورت می گیرد که تعدادی از این نمایندگان پیش از این برای سفر به جمهوری اسلامی ابراز تمایل کرده بودند که این موضوع در فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی مطرح و با سفر این نمایندگان به ایران موافقت شد.

نماینده تهران، ری شمیرانات و اسلامشهر درباره دستورکارهای این نمایندگان زن پارلمان اروپا در سفر به جمهوری اسلامی ایران، گفت: این نمایندگان در سفر به تهران روز شنبه با اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی دیدار می کنند.

وی همچنین دیدار با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه دیدار با دیگر مسئولان کشور را از دیگر برنامه های نمایندگان پارلمان اروپا در سفر به تهران عنوان کرد.

افتخاری بحث درباره موضوعات مختلف مربوط به مسائل زنان و دیگر مسائل مربوط به کشور را از اهداف سفر این نمایندگان پارلمان اروپا به تهران عنوان کرد.

وی تعدادی روزهای اقامت این هیات پارلمانی اروپا به تهران را که از روز جمعه هفته جاری آغاز می‌شود را بیش از سه روز اعلام کرد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان