صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

خانواده محمد نوری زاد و فخرالسادات محتشمی پور آزاد شدند

25 آذر 1389

جـرس: بعد از چندین ساعت دستگیری و توقیف، خانواده محمد نوری زاد و همسر مصطفی تاج زاده، که امروز مقابل زندان اوین بازداشت شده بودند، آزاد گردیدند.

به گزارش منابع خبری جرس، در پی حضور خانواده محمد نوری زاد، زندانیِ سیاسیِ اعتصابی، در مقابل زندان اوین، ظهر امروز اعضای این خانواده همراه با همسر مصطفی تاج زاده، دیگر زندانی سیاسی، دستگیر و به داخل زندان منتقل شده بودند.

وبسایت محمد نوری زاد در این زمینه گزارش داده بود که خانم ملکی(همسر نوری زاد)، زینب و فائزه و علی نوری زاد، پدر و مادر پیر و بیمار این زندانی و همچنین برادران ایثارگر و جانبازِ وی، و همچنین فخرالسادات محتشمی پور(همسر سید مصطفی تاج زاده)، با اهانت ماموران بازداشت شده بودند.

گفتنی است محمد نوری زاد که در ششمین روز از اعتصاب غذای خشک خود به سر می برد، صبح امروز (عاشورا) دچار عوارض اعتصاب و وخامت حال گردید و مأموران او را به زور به بیمارستان منتقل کردند و کماکان از وضعیت جسمانی وی خبری در دست نمی باشد.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان