صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فرحناز ترکستانی رییس سازمان ملی جوانان شد‬ / فرحناز ترکستانی: حکم ریاست سازمان ملی جوانان را نپذیرفتم

30 آذر 1389

فردا: فرحناز ترکستانی خواهر زاده حمید بقایی، حکم ریاست سازمان ملی جوانا را از رییس جمهور دریافت کرد.

‫یه منبع آگاه در سازمان ملی جوانان در گفت و گو با «فردا» اعلام کرد‬: ‫دقایقی قبل با حکم رییس جمهور، فرحناز ترکستانی رسما رییس سازمان ملی جوانان شد‬.

‫وی خواهر زاده بقایی رییس سازمان میراث فرهنگی می باشد‬.

‫این تغییر در پی برکناری بذرپاش به علت اختلاف با مشایی صورت گرفت‬.

‫به نظر می رسد طی روزهای آینده در راستای یکسان سازی دولت و قرارگرفتن نزدیکان مشایی آمد و شدهای دیگری نیز در هیات دولت اتفاق افتد‬.

ترکستانی ریاست شورای سیاستگذاری و دبیر سومین جشنواره فرهنگی، هنری دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کشور را در کارنامه خود دارد و تا کنون نیز معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس مرکز امور دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

فرحناز ترکستانی: حکم ریاست سازمان ملی جوانان را نپذیرفتم

جرس: فرحناز ترکستانی که در روز برکناری بذرپاش از سمت ریاست سازمان ملی جوانان، طی حکمی از سوی احمدی‌نژاد به ریاست این سازمان منصوب شد، طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که "به دلیل بیماری" قصد ندارد این سمت را بپذیرد.

اما ساعاتی پس از انتشار این خبر، خبرگزاری رسمی دولت، مصاحبه‌ای را منتشر کرد که در آن به نقل از ترکستانی گفته شده بود که به عنوان "سرباز احمدی‌نژاد" این حکم را می‌پذیرد که این خبر نیز از سوی خبرگزاری فارس و با ارائه فایل صوتی مصاحبه با ترکستانی تکذیب شد.

در مصاحبه‌ای که از سوی خبرگزاری دولت؛ ایرنا، منتشر شده بود به نقل از ترکستانی آمد: رئیس سازمان ملی جوانان با بیان اینکه خود را مقید به تبعیت از نظرات دکتر احمدی‌نژاد می‌داند، افزود: به‌دلیل بیماری از رئیس‌جمهور درخواست کرده بودم که این مسوولیت را به فرد دیگری بسپارند اما پس از صدور حکم رسمی، خود را موظف به انجام این وظیفه مهم می‌دانم و تلاش خواهم کرد تا این مسوولیت خطیر را به نحو مطلوبی به انجام برسانم.

این مصاحبه ساعاتی بعد از سوی ترکستانی شدیدا تکذیب شد و وی تاکید کرد که حاضر به پذیرفتن این حکم به دلیل آنچه "مشکلات خانوادگی" و "کاهش توانایی جسمی پس از انجام عمل جراحی" عنوان کرد نیست.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان