صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

پروین هدایتی: وزرا ملزم به داشتن مشاور امور زنان می شوند

11 دی 1389

مهر: معاون طرح و برنامه مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بر اساس دستور رئیس جمهور آیین نامه ای تدوین شده که طبق آن وزرا ملزم به داشتن مشاور امور زنان می شوند.

پروین هدایتی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: برای حل مشکلات حوزه مشاوران امور بانوان دستگاهها، رئیس جمهور دستور تدوین آیین نامه ای را برای ساماندهی این مسئله داد.

وی با بیان اینکه در این آیین نامه نحوه اختصاص بودجه به امور بانوان در دستگاهها مشخص شده اظهار داشت: بر این اساس وزرا ملزم به داشتن مشاور در امور زنان می شوند و باید این انتصابشان تخصصی باشد.

معاون طرح و برنامه مرکز امور زنان و خانواده تصریح کرد: بر اساس این آیین نامه انتصاب مشاور امور زنان دستگاهها با نظر مرکز امور زنان است تا در انتخابها بد سلیقه گی نشود.

وی با بیان اینکه این آیین نامه تدوین شده و در دستور کار هیئت دولت قرار گرفته افزود: تصمیم گرفته شد به دلیل اینکه موضوع مربوط به ساختار دستگاهها بوده و در اختیار سازمان مدیریت است جلساتی در این زمینه با سازمان مدیریت داشته باشیم.

هدایتی تصریح کرد: با تصویب این آیین نامه مشکل ساختار حوزه مشاوران دستگاهها و استانداران حل می شود و به این منظور مکاتباتی نیز با سازمان مدیریت انجام شده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان