صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

یک نماینده مجلس : دوركاري زنان در افزايش صميميت خانواده تأثير دارد

12 دی 1389

خبرگزاري فارس: يك نماينده مجلس گفت: با توجه به اهميت نقش زن در تربيت فرزندان، اگر زنان كارمند وظيفه كاري‌شان را در منزل انجام دهند، صميميت در خانواده افزايش مي‌يابد.

ولي اسماعيلي در گفت‌وگو با خبرنگار زنان باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: اگر به جنبش نرم‌افزاري كه چندي ‌پيش هم مقام معظم رهبري مورد تأكيد قرار دادند، توجه بيشتري شده بود و در اين زمينه اعتبار و هزينه صرف مي‌شد، هم‌اكنون مي‌توانستيم در زمينه دوركاري موفق‌تر عمل كنيم.

وي با تأكيد بر نهادينه كردن دوركاري بيان كرد: با پيگيري بحث دوركاري، كشورمان يك گام به سمت دولت الكترونيك حركت كرد همچنين دوركاري در رفع مشكلاتي كه در كلانشهرها وجود دارد از قبيل حجم ترافيك و آلودگي هوا، تأثير بسزايي دارد.

اسماعيلي با بيان اينكه در بحث دوركاري دولت پيشگام بوده است، عنوان كرد: در اين راستا، مجلس اعلام آمادگي مي‌كند تا در قسمت‌هايي كه نسبت به حضور كاركنان در محيط كار خلأ قانوني وجود دارد با تنظيم لايحه‌اي، عدم حضور كارمندان در محيط كار را قانوني كند.

وي با اشاره به اهميت دوركاري در سازمان‌ها و شركت‌هايي كه فعاليتشان بدون حضور ارباب رجوع انجام مي‌گيرد، گفت: با توجه به پيشرفت ايران در فضاي سايبري، مي‌توانيم دوركاري را به ساير وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها گسترش دهيم.

اين نماينده مجلس ادامه داد: با توجه به اهميت نقش زن در تربيت فرزندان، اگر زنان كارمند وظيفه كاري‌شان را در منزل انجام دهند، صميميت در خانواده افزايش مي‌يابد.

وي اظهار داشت: از جمله ملاك‌هاي اصلي زنان ايراني، حفظ بنيان خانواده است؛ به همين دليل زنان كارمند با استفاده از دوركاري مي‌توانند حضور مؤثري در صحنه‌هاي اجتماعي داشته باشند و در حفظ بنيان خانواده كه ملاك اصلي زنان مسلمان است، نقش خود را بهتر ايفا كنند.

اسماعيلي عنوان كرد: دوركاري زنان نبايد منجر به كمرنگ شدن و در نهايت حذف زناني شود كه در عرصه سياسي، اجتماعي و اقتصادي فعاليت مي‌كنند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان