صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

فاطمه بداغی: عجله ای برای تدوین لایحه حقوق شهروندی نداریم

22 دی 1389

مهر: معاون حقوقی رئیس جمهور در مورد آخرین وضعیت تدوین لایحه حقوق شهروندی که از برنامه چهارم جا مانده است گفت: عجله ای برای تدوین لایحه حقوق شهروندی نداریم و مهم آموزش قوانین و مقررات قبلی است.
فاطمه بداغی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت تدوین لایحه حقوق شهروندی جا مانده از برنامه چهارم توسعه گفت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری بر روی مبانی حقوق شهروندی مطالعات و کارشناسی گسترده و عمیقی را انجام داده و کتابچه کوچکی به نام مجموعه قوانین و مقررات حقوق شهروندی را جمع آوری و منتشر کرده ایم.

عجله ای برای تدوین لایحه حقوق شهروندی نداریم

وی افزود: به زودی همایشی در دانشگاه شهید بهشتی با موضوع بررسی ابعاد حقوق داخلی و بین المللی و انجام بحثهای پژوهشی حقوق شهروندی برگزار می شود.

بداغی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی لایحه حقوق شهروندی برای تصویب به صحن علنی مجلس می رود گفت: حقوق شهروندی در قوانین ایران پیشینه دارد و اعتقاد ما این است که نباید به سرعت لایحه ای را تحت عنوان حقوق شهروندی به مجلس ارائه داد.

وی افزود: اولویت اول در موضوع حقوق شهروندی آموزش داشته ها و بایسته های موجود در قوانین است.

آمار شکایات علیه دولت در دیوان عدالت اداری مربوط به تمام قواست

معاون حقوقی رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که رئیس دیوان عدالت اداری از افزایش دو برابری شکایات علیه دولت خبرداده گفت: در گزارشهای آماری دیوان عدالت اداری منظور از دولت به معنای اعم است و شامل قوه قضائیه و مجریه و سایرسازمانها و موسسات غیردولتی هم می شود.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان