صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

65 درصد کارمندان دولت حاضر به دورکاری هستند

27 دی 1389

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری از اجرای کامل قانون دورکاری در سال 90 خبر داد و گفت: نظرسنجیها حاکی از آمادگی 65 درصد کارکنان دولت برای دورکاری است.
احمد بزرگیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شک و تردیدها در مورد ارائه تسهیلات، حقوق و مزایا در دورکاری رفع شده گفت: بر اساس آخرین نظرسنجیها 65 درصد کارکنان دولت متقاضی دورکاری هستند.

وی افزود: تمامی کارگروههای دورکاری در تمام دستگاههای دولتی در حال بررسی پستها و مشاغل شامل دورکاری هستند و بانک اطلاعاتی این مشاغل در حال تکمیل شدن است.

بزرگیان با بیان اینکه هم اکنون برخی دستگاهها بیش از 20 تا 30 درصد کارکنان خود را دورکار کرده اند گفت: به علت جدید بودن طرح فعلا اجرای آن با آرامی و کندی پیش می رود ولی در سال 90 قانون دورکاری باید به درستی و کامل اجرا شود.

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری از حضور فیزیکی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در کارگروههای دورکاری ادارات و سازمانهای دولتی خبر داد و افزود: معاون رئیس جمهور، مسئولان و مشاوران این طرح برای توجیه بیشتر مدیران و کارگروهها و اجرای صحیح و بدون نقص قانون دورکاری در کنار مدیران قرار می گیرند.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان