صفحه اصلی   

        کلوپ نسوان   

        کافه مونث   

        مشق هفته   

        روزنامه دیواری   

        کتابهای اینترنتی مدرسه    

        صفحه فیس بوک مدرسه   

        کانال یوتیوپ مدرسه   

        همگرایی جنبش زنان در انتخابات   

        لایحه ضد خانواده   

        کمپین یک میلیون امضا   

        8 مارس    

        22 خرداد    

        مبصر کلاس   

        دردسر جنسیت   

        چالش ماه   

        اخبار   

        English    

  اینترنت مدرسه فمینیستی

 

      اخبار....  
 

به‌دنبال ممنوعيت حضور بانوان؛ پخش مسابقات فوتبال در سينما تا اطلاع ثانوی متوقف شد

2 بهمن 1389

ایلنا: تا به نتيجه رسيدن رايزنی‌های ارشاد با اداره‌ی اماکن، نمايش فوتبال در سينماها متوقف شده است. قرار بود علاوه بر پرديس‌های ملت و آزادی، پرديس زندگی نيز به فهرست سينماهای نمايش‌دهنده فوتبال اضافه شود

ايلنا: پخش مسابقات فوتبال در سالن‌های سينما با استقبال مخاطبان مواجه شد اما بعداز بازی ايران با امارات؛ اداره‌ی اماکن به مديران سالن‌های سينما دستور داد تا از ورود خانم‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال ممانعت به عمل آورند. هرچند اين خبر روز گذشته ازسوی سجادپور تکذيب شد اما به‌دنبال تاکيد اداره‌ی اماکن نيروی انتظامی، امروز(۲ بهمن) بازی ايران و کره جنوبی در سينماها پخش نمی‌شود.

اميرحسين علم‌الهدی (مدير پرديس‌های سينمايی شهرداری تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، با اعلام اين مطلب افزود: باتوجه به اينکه حضور خانواده‌ها برای ما بسيار اهميت دارد و حضور خانواده‌ها و خانم‌ها در زمان پخش فوتبال باعث بالا رفتن ضريب امنيت می‌شود و از طرفی اداره اماکن نيز اعلام کرده که سينماها نمی‌توانند به خانم‌های متقاضی تماشای فوتبال در سالن‌های سينما بليط بفروشند؛ لذا پخش مسابقات تا اطلاع‌ ثانوی در سالن‌های سينما متوقف شده است.
وی ادامه داد: هم‌اکنون ارشاد درحال رايزنی با اداره‌ی اماکن در اين خصوص است و تا زمانيکه جواب قطعی ازسوی ارشاد برای مديران سينما اعلام نشود، پخش اين بازی‌ها همچنان متوقف است.
علم‌الهدی با اظهار تاسف از اتخاذ چنين تصميمی گفت: متاسفانه ما هر روز فرصت‌های خوبی را ازدست می‌دهيم و از امکاناتی که می‌توانيم در راه پر کردن اوقات فراغت مخاطبان و به ويژه جوانان به‌صورت مطلوب استفاده کنيم؛ بهره‌ای نمی‌بريم.
وی ادامه داد: حضور جوانان و خانم‌ها و خانواده‌ها در سالن‌های سينما در زمان پخش فوتبال بسيار مطلوب بود و امنيت اجتماعی را ارتقاء می‌داد. اين استقبال به اندازه‌ای بود که علاوه بر پرديس‌های ملت و آزادی قرار بود پرديس زندگی نيز به اين برنامه اضافه شود اما فعلا پخش فوتبال در سينماها متوقف شده است.
    English    فیس بوک     تماس با ما    درباره ما    اخبار    بخش های پیشین سایت    روزنامه دیواری    مبصر کلاس    مشق هفته    ویدئو - گزارش ها    کافه مونث    کتاب های اینترنتی مدرسه    کلوپ نسوان